Kadangi sulaukiau jau ne vieno klausimo, kaip susirasti drabužių kodus, tai nusprendžiau parašyti straipsnį.
Pirmiausia, paaiškinsiu, kaip atsisiųsti drabužius jei juos vilki kita panelė. Tada jei juos turite savo drabužinėje ir galiausiai, jei jie yra parduotuvėje ar kokiame MA žaidime.
I. Kitos panelės su patinkančiais drabužėliais
1. Užvažiuokite ant panelės su norimais drabužiais ir paspauskite dešinį pelės klavišą bei pasirinkite „Apžiūrėti“ (angl. „Inspect“).
2. Dešinėje pusėje arba apačioje atsivers langas, kurio svarbiausią dalį apibrėžiau raudonai. Ten galite susirasti reikiamus drabužius ar kūno dalis (akis, lūpas, plaukus ir pan.).
3. Deja, daiktai pavadinami anglų kalba. Tad jei norite palaidinės ieškokite shirt, o jei sijono, tai skirt ir pan.
4. Susiradę daiktą, užvažiuokite ant jo nuorodos ir paspaudę dešinės pelės klavišą, pasirinkite „Atidaryti naujame skirtuke“ (angl. „Open in new tab“).
5. Tada Jums atidarys naują langą su Jūsų pasirinktu daiktų ir Jūs galėsite jį išsisaugoti kompiuteryje.
II. Drabužiai iš Jūsų drabužinės
1. Pasirenkate drabužį ir užvažiavę ant jo vėl spaudžiame dešinį pelės klavišą ir renkamės „Apžiūrėti“ (angl. „Inspect“). Vėl dėmesį kreipiame į apibrėžtą lauką.
2. Susirandame norimą drabužį. Šį kartą parodysiu ir kaip susirasti jei jie turi kelias dalis. Kaip prieš tai yra skirt, taip ir čia reikia paspausti ant rodiklytės, kad išskleistumėte sąrašą ir pamatytumėte apibrėžtą tekstą.
3. Tada užvažiuojame ant pirmos nuorodos, kur rašo l1, nes ten pirma daikto dalis ir paspaudę dešinį pelės klavišą pasirenkame „Redaguoti kaip HTML“ (angl. „Edit as HTML“).
4. Pažymime tekstą nuo https ir baigiame png. Paveiksliuke matome, kaip tai atrodo bei jei nesimato raudonai parašyta, ką reikia pažymėti. Šią nuorodą reikia įklijuoti į naujai atsidarytą internetinės naršyklės langą.
Štai ir vėl galite išsisaugoti drabužį 😉
III. Drabužiai iš parduotuvės
1. Kaip ir kituose būduose, užvažiuokite ant norimo drabužio ir paspauskite dešinį pelės klavišą bei pasirinkite „Apžiūrėti“ (angl. „Inspect“).
2. Su dešiniu pelės klavišu užvažiuojame ant esančios mėlynos nuorodos ir paspaudžiame dešinį pelės klavišą. Tada pasirenkame „Atidaryti naujame skirtuke“ (angl. „Open in new tab“).
3. Naujame lange atsidaro Jūsų norimo drabužio maža nuotraukytė iš parduotuvės. Tam, kad galėtumėte naudoti jį, Jums reikia nuorodoje vietoje thumbs parašyti model/dress (vietoje dress gali būti kito drabužio pavadinimas). Taip pat, labai svarbu, jog prie skaičių 120 reikia prirašyti -2-1, kad gautųsi: dress-120-2-1.png. Tačiau, jeigu drabužiai yra naujesni, tai šiuo atveju 2 nereikia, nes čia buvo krūtinės dydis, o pagal naują žaidimo versiją, krūtinės dydžio pasirinkti nebegalima. Tad tai svarbu, tik senesniems drabužiams 😉
4. Taigi, turi gautis, kaip parodyta paveikslėlyje, kad galėtumėte išsisaugoti drabužį.
5. Taip pat, galite susirasti drabužių spalvas. Kai paspaudėte „Apžiūrėti“ (angl. „Inspect“), po nuorodą reikia paspausti mano raudonai apibrėžta rodiklytę, prie kurios parašyta script type...
6. Tada pavažiuokite žemyn, kol pamatysite visą mano raudonai apvestą plotą. Ten trečioje eilutėje nuo galo yra žodis spalvos (angl. colors) ir laužtiniuose skliaustuose parašyti drabužio spalvų skaičiai.
IV. Skaičių nuorodose paaiškinimai
1 skaičius - nurodo drabužio kodą
2 skaičius - jei viršutinės kūno dalies, tai krūtinės dydis (dabar jau, tik senesniems drabužiams)
3 skaičius - drabužio spalva (1-89 galimi variantai)
4 skaičius - jei drabužis turi kelias dalis (1 arba 2).
5 skaičius - jei drabužis turi poza, tai reikės pasirinkti įdegį (1-9).
Taigi, senojoje versijoje nuorodose rašosi, tik skaičiai, kaip matote paveikslėlyje: .../shirt-40-2-13.png
Naujojoje versijoje prie skaičiukų, kurių eiliškumas nepasikeitė prisirašo mažosios raidės. Jų reikšmės ir eiliškumas:
1 skaičius - nurodo drabužio kodą ir prie jo, jokios raidės nereikia.
2 skaičius - jei viršutinės kūno dalies, tai krūtinės dydis. Prieš jį rašoma b mažoji. Tačiau dabar ir krūtinės dydžio nebėra, kaip ir b raidės 😉
3 skaičius - drabužio spalva (1-89 galimi variantai). Prieš spalvą rašosi c mažoji.
4 skaičius - jei drabužis turi kelias dalis (1 arba 2). Prieš dalį rašosi l mažoji.
5 skaičius - jei drabužis turi poza, tai reikės pasirinkti įdegį (1-9). Prieš įdegį rašosi t mažoji. Sužadėtinio ar vyro drabužiuose įdegio skaičiai rašomi dešimtimis (10, 20, 30, 40 galimi variantai)
Taigi, naujoje versijoje nuorodose rašosi ir raidės, ir skaičiai. Kaip matote paveikslėlyje, gauname: .../coat-423-b2-c2-l1-t4.png
Spalvų lentelė
P.S. jei kils kokių neaiškumų ar klausimų, rašykite man: wywa
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą